Na uwagę zasługuje duża moc chłodnicza (3,4 kW) oraz niezła moc grzewcza (2,7 kW). Urządzenie jest w stanie schłodzić do około 34 m². W praktyce polecamy jednak wykorzystywać urządzenie w nieco mniejszych pomieszczeniach (ok. 30 m²).
Opinia po przeprowadzeniu testów
Aktualna cena
Zalety i wady
Główne cechy i funkcje
Chłodzenie 3,4 kW | Cyrkulacja 386 m³/h | Osuszanie 38 l / 24 h | Ogrzewanie 2,7 kW |
Wyposażenie i funkcje dodatkowe
- funkcja swing – ruch w kierunku góra-dół pojedynczej żaluzji;
- tryb zegara (timer) – pozwala na ustawienie opóźnienia włączenia lub wyłączenia klimatyzatora;
- kółka jezdne – ułatwiają przemieszczanie urządzenia (klimatyzator jest duży i ciężki);
- ekologiczny czynnik chłodniczy R290
Parametry techniczne klimatyzatora przenośnego EXP34U338HW
| Marka i model | Electrolux EXP34U338HW |
| Rekomendowana powierzchnia | 34 m² |
| Klasa energetyczna dla chłodzenia i grzania | A / A+ |
| Moc chłodnicza / max. pobór prądu | 3,4 kW / 1,3 kW |
| Moc grzewcza / max. pobór prądu | 2,7 kW / 1 kW |
| Przepływ powietrza | 386 m³/h |
| Zakres temperatur dla chłodzenia i grzania | 16-32 °C |
| Liczba prędkości wentylatora | 3 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Głośność | do 64 dB |
| Długość przewodu odprowadzającego | 1,5m |
| Waga | 33,5 kg |
Sprawdzamy klimatyzator przenośny Electrolux EXP34U338HW – test nachlodno.pl
Tryb auto
Filtr powietrza
Szczegóły techniczne – Electrolux EXP34U338HW głośność, pobór prądu, przepływ powietrza
To odpowiednia wartość przy oferowanej przez producenta mocy chłodzenia (3,4 kW). Pobór prądu jest zazwyczaj około trzykrotnie niższy od deklarowanej mocy urządzenia.