Poradniki

Zaparowane okna w domu

Zaparowane okna w domu: od pianki lepszy będzie osuszacz powietrza

Masz zaparowane okna w domu? I zastanawiasz się jak pozbyć się powracającego problemu zaparowanych okien? Internetowe poradniki sugerują, żeby wypolerować szyby np. pianką do golenia. Brzmi jak szalony, pozbawiony sensu pomysł. Jednak to może działać, co potwierdza wielu kierowców, dla których zaparowane szyby to niemały kłopot.

Pochłaniacz wilgoci czy odwilżacz powietrza

Pochłaniacz wilgoci czy odwilżacz powietrza?

Wybieramy skuteczny sposób na pozbycie się wilgoci Spis treści:  Pochłaniacz wilgoci Domowy pochłaniacz wilgoci – jak to działa? Pochłaniacz wilgoci do domu – czy jest skuteczny? Odwilżacz powietrza Pochłaniacz wilgoci vs. odwilżacz powietrza. Cztery argumenty Podsumowanie: niech odwilżacz powietrza zastąpi pochłaniacz wilgoci 1. Pochłaniacz wilgoci… Czytaj dalej »Pochłaniacz wilgoci czy odwilżacz powietrza?

Klimatyzator z funkcja oczyszczania powietrza

Klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza – czy to działa?

Zadaniem klimatyzatorów, czy to stacjonarnych, czy przenośnych, jest przede wszystkim ochładzanie powietrza. To jednak nie wszystko, na co stać nowoczesne modele – wiele z nich może to powietrze oczyszczać z alergenów i szkodliwych zanieczyszczeń. Klimatyzatory wielofunkcyjne, w tym klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza, stają się… Czytaj dalej »Klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza – czy to działa?

Ogrzewanie klimatyzacją

Top 3 klimatyzatory z funkcją grzania – Opłacalne ogrzewanie klimatyzacją

Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz słowo „klimatyzacja”? Zapewne, jak większości z nas, kojarzy Ci się ona z ochładzaniem powietrza w upalne dni. W wyniku tego, bardzo często nie chcemy decydować się na zakup klimatyzacji, ponieważ w naszym wyobrażeniu służy ona tylko przez określoną… Czytaj dalej »Top 3 klimatyzatory z funkcją grzania – Opłacalne ogrzewanie klimatyzacją

Wybierz ładny wentylator

Wentylator? – porównanie 8 ładnych wiatraków domowych

Klimatyzacja nie jest jedynym rozwiązaniem w walce z upałami. Wentylatory i wiatraki domowe to urządzenia z niższej półki cenowej wśród sprzętu chłodzącego, które mogą być jednym z rozwiązań doraźnych na lato. W internecie, jak i w sklepach stacjonarnych, znajdziesz wiele modeli, ale jeśli zależy Ci… Czytaj dalej »Wentylator? – porównanie 8 ładnych wiatraków domowych