Przejdź do treści
0
(0)

Recenzje Osuszaczy Powietrza

Tesla Humidfier XL – recenzja

Tesla Smart Dehumidfier XL – recenzja osuszacza z Biedronki

Oszuszacz TESLA Smart Dehumidifier XL pojawił się w sieci sklepów Biedronka. Model o wydajności 12 l na dobę zdaniem producenta nadaje się do pomieszczenia o wielkości 18 – 30 m². Z naszych wyliczeń wynika, że sprawdzi się on w pomieszczeniu do 24 m².
Warmtec  ODT-20 – recenzja

Osuszacz Warmtec ODT-20 – solidny osuszacz powietrza

Osuszacz kondensacyjny Warmtec ODT-20 to sprzęt o wydajności 20 l na dobę. Model jest przeznaczony do powierzchni o wielkości do 35 m². Nada się więc do dużego pokoju, salonu, czy garażu. W modelu ODT-20 użytkownicy mogą kontrolować poziom wilgotności powietrza, który można ustawić w zakresie od 35 do 80%. Osuszacz posiada zbiornik na wodę o pojemności 4,2 l, a do zestawu dołączony jest wężyk do odprowadzania skroplin. Jeśli chodzi o przepływ powietrza, osiąga on wartość 170 m³/h.
Recenzja Warmtec ODT-12

Warmtec ODT-12 – mały, ale solidny osuszacz powietrza. Recenzja

0 (0) Osuszacz Wartmec ODT-12 zalicza się do grona kompaktowych osuszaczy powietrza. Jego wydajność to 12 l na dobę, co pozwala osuszyć garaż, piwnicę, pralnię lub łazienkę. Według zaleceń producenta urządzenie jest przeznaczone do pomieszczeń o wielkości do 15 m². W obsłudze osuszacza pomaga procentowe ustalenie wilgotności powietrza, które można ustawić w zakresie od 35%… Czytaj dalej »Warmtec ODT-12 – mały, ale solidny osuszacz powietrza. Recenzja
Gotze Jensen DH500

Osuszacz GÖTZE & JENSEN DH500 – recenzja i opinie

0 (0) Model GÖTZE & JENSEN DH500 to kompaktowy osuszacz powietrza, którego wydajność jest symboliczna i wynosi jedyne 0,25 l na dobę. Urządzenie znaleźć można w elektromarketach i na allegro za cenę 199,99 zł. GÖTZE & JENSEN DH500 to osuszacz z ogniwem Peltiera, który nie posiada sprężarki, co wpływa na niską moc, ale także niższe zużycie… Czytaj dalej »Osuszacz GÖTZE & JENSEN DH500 – recenzja i opinie
Recenzja osuszacza Maltec DH-20330

Osuszacz Maltec DH-20330 – recenzja i opinie

Maltec DH-20330, osuszacz powietrza w atrakcyjnej cenie, ale jedynie z podstawowym wyposażeniem i najpotrzebniejszymi funkcjami. Wydajność osuszania 20 litrów na dobę.
osuszacz powietrza tcl deva10eb recenzja

Osuszacz TCL DEVA10EB. Mały osuszacz daleki od ideału

TCL DEVA10EB to osuszacz powietrza o wydajności 10 l/24 h. Niestety na tle innych dostępnych opcji wypada słabo. Jest drogi (słaby stosunek ceny do możliwości osuszania) i nie oferuje zbyt wiele dodatkowych funkcji.
Osuszacz powietrza TCL DEA25EBTCL DEA25EB

TCL DEA25EB. Niezły, choć drogi osuszacz powietrza

Osuszacz powietrza TCL DEWA20EB z wydajnością 20 litrów na dobę, przeznaczony do maksymalnie 40 metrów kwadratowych. Poprawny sprzęt, któremu brakuje wyróżników i rozsądnej ceny.

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszy i oceń ten wpis.

Fajny post

Udostępnij w social mediach