Przejdź do treści
Home » Recenzje

Recenzje

Wartości w nawiasach to maksymalna moc chłodnicza, której nie należy mylić z poborem prądu – ten jest zazwyczaj minimum 2,5 razy mniejszy, w zależności od klasy energetycznej urządzenia.

Radzimy wybór klimatyzatora o większej mocy chłodniczej, by szybciej schładzał i wyłączał się, redukując hałas.

Recenzje klimatyzatorów przenośnych

Klimatyzatory Eberg

Klimatyzatory Fersk

Klimatyzatory Gorenje

Klimatyzatory Ravanson

Klimatyzatory Sencor

Klimatyzatory Warmtec

Klimatyzatory Whirlpool

KAISAI KPPD 12HRN29

Klimatyzator przenośny Kaisai KPPD 12HRN29. Czy warto go kupić? 0 (0)

Klimatyzator Kaisai KPPD 12HRN29 to urządzenie o mocy 3,5 kW w trybie chłodzenia i 2,9 kW w trybie ogrzewania.  Producent poleca go do wnętrz o wielkości do 30 m².  Poza chłodzeniem i ogrzewaniem urządzenie działa jako osuszacz powietrza i wentylator. Klimatyzator działa w 4 trybach… Dowiedz się więcej »Klimatyzator przenośny Kaisai KPPD 12HRN29. Czy warto go kupić? 0 (0)

Klimatyzator Haier AM12AN1HAA

Klimatyzator przenośny Haier AM12AN1HAA. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Haier AM12AN1HAA to urządzenie 4 w 1.  Poza chłodzeniem może ono działać jako dodatkowe źródło ogrzewania, cyrkulator, czy osuszacz powietrza. Jego moc chłodzenia to 3,52 kW, co pozwala na wydajną pracę w pokoju o wielkości do 35 m².  Przepływ powietrza w tym modelu… Dowiedz się więcej »Klimatyzator przenośny Haier AM12AN1HAA. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S09E

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E. Recenzja i opinie 0 (0)

Blaupunkt Moby Blue S 09E to klimatyzator przenośny idealnie nadający się do niewielkich pomieszczeń o powierzchni do 26 m². Jest tak dzięki jego mocy chłodniczej wynoszącej 2,6 kW oraz przepływie powietrza na poziomie 290 m³/h.  Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E może pracować w czterech… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E. Recenzja i opinie 0 (0)

Blaupunkt Arrifana 1414L - recenzja

Klimatyzator Blaupunkt Arrifana 1414L. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Arrifana 1414L, dzięki mocy chłodniczej wynoszącej 4 kW oraz wysokim przepływie powietrza 450 m³/h, sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m².  Klimatyzator może służyć więc jako urządzenie chłodzące lub grzewcze w mieszkaniach, biurach i lokalach usługowych. Klimatyzator Blaupunkt Arrifana 1414L posiada… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Blaupunkt Arrifana 1414L. Recenzja i opinie 0 (0)

Recenzja klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111E

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111E. Recenzja i opinie 0 (0)

Moc chłodnicza na poziomie 3,2 kW oraz przepływ powietrza 280 m³ sprawiają, że klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111E sprawdzi się na powierzchni do 32 m².  4-stopniowa regulacja prędkości wentylatora i funkcja Swing, klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E rozprowadzi schłodzone powietrze równomiernie. Obecnie w sprzedaży dostępny jest… Dowiedz się więcej »Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111E. Recenzja i opinie 0 (0)

Klarstein Kraftwerk Smart 10K - recenzja

Klimatyzator Klarstein Kraftwerk Smart 10K. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Klarstein Kraftwerk Smart 10K zapewnia komfortową temperaturę w pomieszczeniach o wielkości do 29 m².  Jest to urządzenie 3 w 1 – klimatyzator, wentylator i osuszacz powietrza, z 3 poziomami mocy i funkcją osuszania do 23 l wilgoci na dobę. Wszystko to jest ok, ale… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Klarstein Kraftwerk Smart 10K. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Klarstein Metrobreeze Miami

Klimatyzator Klarstein Metrobreeze Miami. Recenzja i opinie 0 (0)

Klimatyzator przenośny Klarstein Metrobreeze Miami zapewnia komfortową temperaturę w pomieszczeniach o wielkości do 26 m².  Jest to urządzenie 3 w 1 – klimatyzator, wentylator i osuszacz powietrza, z 3 poziomami mocy nawiewu i funkcją osuszania do 1 l wilgoci na godzinę. Parametry techniczne są więc przeciętne. A cena niestety wysoka, stąd niska… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Klarstein Metrobreeze Miami. Recenzja i opinie 0 (0)

fersk vind 2 klimatyzator przenośny

Klimatyzator Fersk Vind 2 WIFI HEPA. Lider rankingów pod lupą 0 (0)

Fersk Vind 2 WIFI HEPA to klimatyzator przenośny, który jest liderem opłacalności w naszym rankingu.   Mimo dużej mocy chłodniczej (3,52 kW) i grzewczej (3,3 kW) urządzenie jest smukłe i nie zajmuje dużo miejsca.  To jeden z niewielu klimatyzatorów mobilnych, który jest urządzeniem 5w1, może chłodzić,… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Fersk Vind 2 WIFI HEPA. Lider rankingów pod lupą 0 (0)

Warmtec KP35W recenzja

Klimatyzator Warmtec KP35W. Recenzja i opinie 0 (0)

Warmtec KP35W to klimatyzator przenośny polskiej firmy. Urządzenie to średnia półka cenowa (niespełna 2300 zł). Recenzowany model oferuje imponującą wydajność. Moc chłodnicza urządzenia to 3,5 kW. Pozwala to stosować urządzenie na powierzchni ok. 35 m² (deklarowana przez producenta wartość to 44 m²).  Opinia eksperta Model Warmtec KP35W… Dowiedz się więcej »Klimatyzator Warmtec KP35W. Recenzja i opinie 0 (0)