Nachłodno » Recenzje » Klimatyzatory Gorenje » Klimatyzator Gorenje KAM26PDAH
Klimatyzator Gorenje KAM26PDAH
Klimatyzator Gorenje KAM26PDAH recenzja
0
Klimatyzator przenośny Gorenje KAM26PDAH to stosunkowo tani, wydajny sposób na ochłodzenie pomieszczeń. Urządzenie sprawdzi się na powierzchniach do 32 m². Jego moc chłodnicza wynosi 2,6 kW. Model ten należy do klasy energetycznej A. Obecnie model Gorenje KAM26PDAH jest niedostępny.
klimatyzator przenosny Gorenje KAM26PDAH
Produkt niedostępny
Główne cechy i funkcje
Klimatyzator przenośny Gorenje KAM26PDAH to urządzenie, które wyróżnia się bardzo dobrym przepływem powietrza (370 m³/h) i 2600 W mocy chłodniczej. Pierwszy parametr odpowiada za szybkość chłodzenia. Drugi przekłada się na wielkość pomieszczeń, w których można stosować klimatyzator (do 32 m²). Wynik może nie rewelacyjny, ale wystarczający do standardowych potrzeb.
Model KAM26PDAH pobiera przy tym stosunkowo niewiele prądu, zużywając maksymalnie 1,01 kW/h. Urządzenie kwalifikuje się więc do klasy energetycznej A.
Wyposażenie i szczegóły techniczne
Jeśli szukasz najlepszych klimatyzatorów przenośnych przejrzyj polecane modele!
Parametry techniczne Gorenje KAM26PDAH
Marka i model Gorenje KAM26PDAH
Cena ---
Rekomendowana powierzchnia 32 m²
Klasa energetyczna dla chłodzenia i grzania A
Moc chłodnicza / max. pobór prądu 2,6 kW / 1,01 kW
Moc grzewcza brak
Przepływ powietrza 370 m³/h
Zakres temperatur dla chłodzenia i grzania 17-30°C