Przejdź do treści

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne to element klimatyzacji typu split.

Kaisai Eco Kex

KAISAI Eco KEX — atrakcyjne i ekonomiczne klimatyzatory

  • Arek S 

Seria KAISAI Eco KEX to interesujący przykład urządzeń z podstawowymi funkcjami w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale zawsze w takich przypadkach przed zakupem warto się zastanowić, czy minimalne wyposażenie ekonomicznych modeli będzie dla nas wystarczające?

Haier Tayga Plus

Klimatyzatory Haier Tayga Plus — czy mniej znaczy lepiej?

  • Arek S 

Klimatyzatory Haier z serii Tayga Plus to bez wątpienia godni następcy bestsellerowej linii Tundra Plus. Jak przystało na produkt od światowego lidera branży HVAC, wszystkie urządzenia Tayga Plus zostały wyposażone w przydatne funkcje, ale najbardziej zaskakują możliwości najmniejszych klimatyzatorów z tej serii.

Klimatyzator Kaisai Fly

KAISAI Fly – klimatyzator o dobrej wydajności i przydatnych funkcjach

  • Arek S 

W klimatyzatorach z serii Fly polskiej marki Kaisai na uwagę zasługuje przede wszystkim przyzwoita wydajność tych urządzeń, która sprawia, że są one również energooszczędne. Kilka fabrycznych funkcji zwiększa komfort użytkownika, ale w tej kwestii KAISAI pozostawił pewien niedosyt.

klimatyzator Gree Pular

Gree Pular — najtańszy, ale bogato wyposażony klimatyzator Gree

  • Arek S 

Tani, mały, sprytny — tak w skrócie można określić Gree Pular, ale ten opis byłby niepełny, bowiem przy okazji ten klimatyzator jest również po prostu ładny. Jednak status bestsellera zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowo korzystnemu stosunkowi ceny do funkcjonalności.